Pleksi Korkuluk şık ve estetik görünüme sahip en iyi dekorasyon ürünü olarak gösterilmektedir. Renkli ve renksiz seçenekleri bulunan plastik malzemeden üretilmektedir. 90 C sıcaklıkla ısıtılarak yumuşatılır ve istenilen şekil verilir. Cam malzemelere göre daha ekonomik ve hafif olan pleksi malzemeler konusunda İstanbul merkezli olarak birçok ilde hizmet vermekteyiz. Pleksi malzemeler üretim aşamasında kesimde, şişirmede ve şekillendirmede herhangi bir sorun çıkarmaz.

Tasarımı ve kullanım alanları göz önüne alındığında pleksi korkuluk malzemeleri doğru tercihtir. Müşterilerimizin memnun kalacağı modeller konusunda dezavantajlı ürün seçimi konusunda doğru ve hızlı bir şekilde karar vermenize yardımcı oluyoruz.

Yaz ve kış aylarında herhangi bir problem olmadan pleksi malzemelerin uygulamasını rahatlıkla yapabiliyoruz. Uygulanacak alanın genişliği ve kullanılan malzemelerin miktarına göre pleksi korkuluk modelleri oldukça fazla olduğundan, modeller kısmından ayrıntılı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Pleksi Korkuluk

Ürünlerimiz tamamen kaliteli ve uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde üretilmektedir. Firma olarak sadece pleksi korkuluk ve modelleri konusunda hizmet vermekteyiz. Benzersiz ve şık tasarımı ile evinizin her köşesinde her üründe kullanabileceğiniz korkuluk sistemleri, sanatsal ve şık bir görünümdedir.

1988 yılında istanbul’da kurulan firmamız, şeffaf pleksi korkuluk konusunda özel ışıklandırma seçenekleri ile sizlere benzersiz bir hizmet sunmaktadır.

Cam malzemelere göre daha hafif ve dayanıklıdır. Yapısı itibari ile yaz veya kış aylarında malzemede herhangi bir değişme olmaz. Uygulama öncesi proje uzmanlarımız tarafından gerekli ölçümler yapılır ve size fiyatlar hakkında bilgi verilir. Oldukça fazla renk ve model seçeneği olduğu için hangi alanda kullanılacaksa o alana özel modeller sizlere önerilir.