Şeffaf ve Saydam malzemeden üretilen pleksi merdiven modellerimiz dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Dekorasyon ve güvenlik amaçlı merdivenlere pleksi baba ve pleksi dikme birleşiminden montajı gerçekleşen sistemler, uzun ömürlü ve en çok tercih edilen seçenekler arasındadır.

Şık görünümü ve dayanıklı yapısı ile her alanda uygulanabilir olan sistemler, mevsimsel değişmelerden kesinlikle etkilenmez. Işık geçirgenliği yüksek olan pleksi malzemeler, cam malzemelere göre daha hafif ve maliyeti düşük olan ürünlerdir. Ürünlerin kenar kısımları keskin olmadığından yaralanma veya kazalara yol açmaz. 90 C sıcaklığa getirilmesinin ardından, ürün yumuşatılarak istenilen şekil alması sağlanır.

Yapısı itibari ile farklı dekorasyon fikirleriniz için en ideal ürün olan merdiven korkulukları, modern yapısı ve kullanım avantajları ile birçok kişinin yakından takip ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Çağdaş Metal Dekorasyon, yenilikçi çözümleri ve tecrübeli kadrosu ile pleksi merdiven fiyatları konusunda uygulanacak alanın m2 fiyatlarına göre size özel fiyat teklifi seçenekleri sunacaktır. 

Pleksi malzemeler ; Renkli ve Renksiz seçenekleri bulunan plastik malzemedir. Saydam veya yarım saydam olarak modeller mevcuttur. Zarif plastik yapısı 90 C ve 115 C etüv cihazlarında ısıtılarak istenilen görüntüye kavuşur. Darbelere karşı dayanıklı olmasına rağmen, yüksek derece sıcaklıkta bozulmalara neden olabilir. Işığı yansıtan ve hızlı bir şekilde montajı gerçekleşen pleksi merdiven seçeneklerinde en geniş referans ve modele sahibiz.

Otel, Avm ve Müstakil binalarda merdivenlerin daha şık bir görünüm kazanması ve dikkat çekmesi için önerebileceğimiz malzemeler, sağlamlığı ile müşteri memnuniyetini garanti altında almaktadır. Pleksiglas ürünler merdivenlerde daha güvenli bir duruş sergiler.

Pleksi Merdiven Korkuluk Avantajları ?

Benzersiz ve diğer dekorasyon ürünlerine göre daha farklı bir konsept sunan pleksi malzemeler, konusunda tecrübeli ekibimiz ile istanbul merkezli birçok ilde hizmet vermekteyiz. Ev ve işyeri uygulamaları için idealdir. Kış aylarında havanın soğuması ürüne herhangi bir zarar vermeyecektir.

Sektörel anlamda 1988 yılından beri faaliyetlerini sürdüren firmamız, sunduğu ürünlerde garanti ve uzun yıllar kullanımı garanti eder. Sağ kısımda yer alan modelde ürünün Gold ve zarif bir görünüme sahip olduğunu görebilirsiniz. Zorlanma durumunda herhangi bir şekilde üründe hasar meydana gelmez. Temizlemesi nemli bez veya temizleme ürünleri ile kolaylıkla yapılabilir. Evin renk tonlarına uygun pleksi merdiven korkuluk modellerimiz bulunmaktadır.

Pleksi Merdiven Modelleri